Ilustrace k SAOP3

Níže najdete barevné ilustrace k SAO Postup 3.
Asuna, hráčka uvězněná ve hře Swortd Art Online. Bez rozmyslu se vrhá do boje proti monstrům: „Ach, tohle je skvělé! Vyrazme z města rovnou!“

Kirito, šermíř, který se chce dostat až na nejvyšší podlaží Aincradu. Je to sólo hráč, ale nyní je v dočasné partě s Asunou: „Rozkaz, paní.“Kizmel, temná elfka a NPC z kampaňového úkolu ze třetího podlaží. V betě hry měla zemřít, ale teď…: „Takže do vany nosíte tyhle pláv-kí. Lidé mají vskutku zvláštní zvyky.“

Kirito: „No to asi ano.“

Asuna: „Ta koupelna je vážně úžasná.“Hráči: „Ani velký beater dnes PÚ nevyhraje!“

Diavel: „Flotilo Dračích rytířů, kupředu!“

Asuna: „Kirito! HP za chvíli klesne do červené zóny!“Schody z 3. na 4. podlaží  Hlavní město Rovie  Medvědí les
Vesnice  Kalderové jezero   Skrýš padlých elfů
Vesnice Usco   Podzemní kanál
Hrad lesních elfů  Hrad Yofel
Vesnice    Labyrintová věž

Data podlaží vznášejícího se zámku Aincradu
Čtvrté podlaží

Během bety bylo čtvrté podlaží laděno do tématiky vyprahlého kaňonu a napříč celou mapou se táhla úzká a vysušená údolí, úplně jako pavoučí síť. Ale když Kirito došel na čtvrté podlaží v oficiální verzi hry, překvapilo ho, jak moc se změnilo. Schéma mapy je stejné, ale z obyčejných kopců se staly ostrovy a z prašné zeminy je hojná a bujná zeleň. Všechny úzké kaňony jsou teď plné vody, takže se téma čtvrtého podlaží změnilo na „kanály“.
Hlavním městem je Rovie. Jihovýchodně od ní leží velký les. Pokud pojedete po hlavní řece na jih, dorazíte nakonec ke kalderovému jezeru, které má na délku bezmála 300 metrů. A pokud budete pokračovat dál na jih, dostanete se až k věži labyrintu, ve které sídlí boss podlaží.
Boss čtvrtého podlaží je Hipokampus Wythege, monstrum, jehož přední polovina těla připomíná koně a zadní rybu. Jelikož se celé podlaží notně změnilo, je velmi pravděpodobné, že normální i speciální útoky bosse se budou od beta testu výrazně lišit.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Barkarola pěny, část sedmá

Kapitola jedenáctá, část druhá

Barkarola pěny, část devátá