Změna vydávání


Ahoj, ahoj,
vzhledem k tomu, jaký mám poslední dobou problém stíhat vydávat překlady - a když už to stihnu, jakou to má kvalitu - jsem se rozhodla, že změním frekvenci vydávání. Právě teď ještě nemám úplně do detailů promyšlené jak často budu vydávat, ale pokusím se pravidelně a nejspíše o víkendech, kdy mám čas - přes týden mám příliš školy na to, abych stihla vždy více jak pár řádků. Tedy, ne že bych měla o víkendech o tolik času více, vzhledem k tomu, že mám teď napilno i v osobním životě, ale přeci jen je to o poznání lepší. :)

Děkuji za pochopení - a nebojte, kapitola, co měla vyjít 22., vyjde už brzy. Ale asi až o tom víkendu, abych pak měla lepší představu o tom (ne)stíhání. Ale bude zase normálně dlouhá, tak doufám, že to za to čekání stojí! :)

A pro možné škarohlídy (protože ti jsou na těch internetech úplně všude) - jasně, já bych to asi zvládla stíhat tak, jak dříve. Jenomže momentálně by tím dost trpěla kvalita, protože mám většinu času myšlenky prostě jinde. A hodně brzy by mě to přestalo bavit úplně (musím se přiznat, že SAO mě poslední dobou tak nějak pouští - snad se to zlepší, až vyjde ten film). Upřímně doufám, že tím, že se nebudu vyloženě nutit, se mi ta chuť zase sama vrátí (plus přichází jaro, třeba se proberu ze zimního spánku. Snad.). Tudíž vyčkejte, ono se to pak zase určitě srovná a budou třeba vycházet delší díly, abych vám to vynahradila. :)

Komentáře

 1. Děkujeme za informaci a klidně si dej na čas. Doufám že seti chut do překladu vrátí a prosím o jediné hlavně nás neopust a neskonči s překladem protože takovýchto překladů moc neni a Sao bych jednou rád dočetl do konce a svojí aangličtině nevěřim na tolik abych si sní chtěl kazit pocit z četby. Ještě jednou děkuji za to co pro nás děláš a ikdyž si dáš pauzu my to vydržíme jenom když budeme vědět že se vrátíš a zase budeš překládat:)

  OdpovědětVymazat
 2. Řekl bych asi to co koment přede mnou, moc díky za ty překlady doufám že jednou to tu bude cele, ale pauzu si zasloužíš :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkujeme za info :) Klidně si pauzu dej, hlavně ať se to vrátí chuť na SAO. Kvalita > kvantita

  OdpovědětVymazat
 4. Uži si pauzu, moc dekujeme za tvoje preklady ;)

  OdpovědětVymazat
 5. snad se brzi vrátiš k prekladom :)

  OdpovědětVymazat
 6. Taktez velice dekuji za tvoji tvrdou praci... Nejdulezitejsi je to dokoncit do konce ikdyz to potrva nejakou tu chvilku a tak se tesime az to bude pokracovat po pauze... SaO je opravdu pecka :) jsem rad ze jsem se odhodlal cist :) nejsem moc velky ctenar takze me musi opravdu neco zaujmout abych cetl takze opravdu moc skvely a doufam ze casem zjistim ako to cele dopadne

  OdpovědětVymazat
 7. Moc vám všem děkuji za podporu - chuť se již skutečně vrací. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Barkarola pěny, část sedmá

Kapitola jedenáctá, část druhá

Barkarola pěny, část devátá