Obrana

A další mini epizodka - k oslavě konce prázdnin :) Jedná se o příběh, který Kawahara Reki napsal k veletrhu Dengeki Bunko, které oslavuje vydání 3 000 titulů.

„Ale i tak, když se nad tím tak zamyslím, je to zvláštní, ne?“ promluvila Asuna a podívala se na plavky, které měla na sobě.
„Tyhle plavky mají obranu o něco vyšší než slabá kovová zbroj, ale jak to funguje?“
„E-ehm…,“ zarazil jsem se okamžitě. Chtěl jsem jí sice v odpověď říct, že je to práce «boží ochrany magie», která byla vymodelována podle takzvané teorie osvětlující magii bikinové zbroje, ale magie tady v Aincradu neexistuje. Lehká látka pokrývala ne více jak přibližně desetinu Asuniny pokožky, takže určitě by neměl existovat argument, jež by dokázal vysvětlit, proč mají plavky tak vysokou obranu – nebo tak mi to alespoň připadalo.
„Hmm… možná mají efekt fyzického vylepšení, podobně jako skill bojového umění nebo…“
Natáhl jsem levou ruku a šťouchl do Asunina odhaleného bříška—
„Kjáá, počkej… za co tohle bylo, tak najednou!“
Přiletěla rychlá facka, která mě odhodila do jezera před námi. Jak se zdá, zvýšil se jí i útok.

Df4bc2f2ceb4f19f9a4ba472023d9204

abecův komentář k ilustraci

Tématem bylo malování na tělo zakryté plavkami a já nevěděl, kam čísla nakreslit. Ale pak mě napadlo, že ať čísla nakreslím kamkoli na Asunu, nebudou moc výrazná, a dal jsem jí to na stehna. Téměř vždy má oblečení se spolehlivým zettai rjóiki [„absolutní teritorium“, holé místo na stehnech mezi sukní a nadkolenkami], takže to přesto svým způsobem výrazná jsou!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Barkarola pěny, část sedmá

Barkarola pěny, část šestá

Barkarola pěny, část první

Barkarola pěny, část pátá