neděle 11. ledna 2015

Ilustrace k šesté knize

Ilustrace k šesté knize
File:Sword Art Online Vol 06 000a.jpeg
Přední přebal knihy

Zadní přebal knihy

File:Sword Art Online Vol 06 -001.jpeg


Kirito, chlapec, který začal hrát «GGO», aby se setkal s «Death Gunem». Jediný uživatel «meče» v MMO pušek, pistolí a ocele: „Budu s ním bojovat... s «Death Gunem». Nemůžu dovolit, aby tou pistolí střelil ještě někoho jiného.“

Sinon, hráčka MMO pušek, pistolí a ocele, «Gun Gale Online». Odstřelovačka s velkou puškou «Hecate II»: „Nechci... nechci tomu věřit. Přece nemůže být VRMMO hráč, který nezabíjí jen ve hře, ale i v realitě.“


Leafa, Kiritova sestra, Suguha. V «ALO» je sylfí kouzelnicí a bojovnicí: Bráška na obrazovce moc není—

Silica, dívka, kterou Kirito zachránil v «SAO». V «ALO» má podobu Cait Sitha, schopného Ochočení: Opravdu... to je překvapení, že jo? Myslela jsem, že když je to Kirito-san, tak už od začátku bude v každé přestřelce.

Lisbeth, dívka, která v «SAO» vyrobila Kiritův meč. V «ALO» je leprochauním kovářem: Ahaha, to by mě nijak nepřekvapilo. A navíc má ve střílečce meč místo střelné zbraně.

Asuna, Kiritova přítelkyně. V «ALO» je Undine léčitelkou: Ani Kirito by nezašel tak daleko... no, aspoň myslím.


Sinon: „Vždy si hlídej záda.“


Death Gun: „Nemůžeš, udělat vůbec, nic. Porazím tě, tady. Budeš se, ze země, bezmocně, dívat, jak zabíjím, tu holku.“

Kirito: „—!


Královský souboj rozhoduje o nejsilnějším hráči Gun Gale Online

Jeviště třetího turnaje Bullet of Bullets.
Celá mapa «ISL Ragnaroku»

Poušť
Městské ruiny
Vesnická oblast
Pláně
Les
Kovový most
Kopce

Měřítko: 1 kilometr


«ISL Ragnarok»

Samostatně ležící ostrov, na kterém se koná finále turnaje «Bullet of Bullets», ve kterém se rozhoduje o nejsilnějším hráči ze světa pušek, pistolí a oceli, VRMMO «Gun Gale Online». Královského souboje se může zúčastnit třicet střelců, kteří se vyšplhali po žebříčku předkola. Vítězem se stává poslední přeživší.
Místo boje, ISL Ragnarok, má v průměru deset kilometrů. Je to rozsáhlé místo zahrnující hory, lesy a poušť. Každá postava je na počátku souboje náhodně umístěna na mapě. Každý účastník automaticky obdrží předmět «Satelitní sken». Každých patnáct minut se lokace každého ze střelců objeví na mapě; je převzata z průzkumného satelitu, pošle se do všech terminálů. Takže ten, kdo se chce vyhnout překvapivému útoku, se může na jednom místě schovávat jen patnáct minut.
Uprostřed jsou ruiny města, pozůstatky dávné vyspělé civilizace. Na jihu je řeka, která rozděluje ostrov na dvě části, a kovový most, který řeku překračuje. Na jihu je dále les, na západě jsou travnaté pláně, na východě vesnická oblast a na severu poušť. Kromě písečné země má poušť i kamenité kopce a jeskyně.

3 komentáře: