Můj doslov

Uff, už je to hotovo~
Čtvrtá kniha je za námi. Chvílemi si říkám, že to ani není možné - kdykoli jsem se v životě do něčeho pustila, dlouho jsem u toho nevydržela - ať už se to týká pokusů o vlastní díla, přispívání do časopisů, domácí pečlivé studium a přípravy do školy (to nevycházelo opravdu hodně) nebo čehokoli jiného. Asi prostě nejsem ten typ člověka, co se rozhodne, že něco udělá a... Udělá to.

Ovšem čtyři knihy a přes deset vedlejších příběhů, to už je něco. A nejenom to - konec čtvrté knihy pro mě značí ještě něco jiného. Už je to přibližně rok, co pro vás více či méně pravidelně překládám.
Bylo to právě tentokrát, kdy jsem měla největší pauzy mezi jednotlivými kusy překladů a prostě se mi do ničeho nechtělo. Už několikrát jsem naznačila, že rok 2014 je rok mé maturity a přijímacích zkoušek. Druhé pololetí pro mě bylo ve znamení písemek, a když ne písemek, tak četby, zpracovávání otázek a stěžování si na těžké břímě studentovo. Buďme všichni vděční hodinám seminářů (ano, mluvím o vás, společenské vědy a světová literaturo!) a biologie.
Maturita už je za mnou (díkybohu!), část přijímacích zkoušek (a ano, mluvím především o tobě, TSP o víkendu mezi maturitními testy) a už mě čekají asi jen tři týdny stresu, než to bude za mnou, a pak... Nejdelší prázdniny mého života! Technicky už je mám teď, ale vážně, dočítání knih k přijímačkám se za prázdniny příliš považovat nedá.


Už několikrát jsem spamovala s tím,  SAO II vyjde v červenci. Těšíte se? Já moc.
Což je další věc, do které se mi moc nechce. Gun Gale Online je hra, ve které vystupují střelné zbraně a podobné srandy. O kterých víc asi tolik, že... No, že jsou v každém druhém filmu a že to vypadá hezky, kdybych se pokusila střílet, koplo by mě to, a to bude asi vše.
Takže mějte se mnou prosím trpělivost, co se názvů zbraní či termínů z této oblasti týče. Jsem úplný noob. Jestli víte, že se něco jmenuje jinak, řekněte mi to, nestyďte se.

A aby doslov nebyl krátký...

Určitě jste si všimli, jak se krásně plní stránka s dalšími novelami. Nezapomeňte se podívat i na další stránky, třeba objevíte novely, které vás budou bavit tak moc jako SAO!

Takže moc děkuji za vaši přízeň a za to, že můj překlad SAO čtete. Moc to pro mě znamená, když vidím, že všechna ta práce nepřijde vniveč. 

Komentáře

  1. Moc ti děkuji za usilovnou práci s překlady :) a přeji hodně štěstí do osobního života.
    -P

    OdpovědětVymazat
  2. Jde ti to stále super, já jsem na Zero no Tsukaima ještě v té druhé kapitole :D

    Takže dobrá práce :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Barkarola pěny, část sedmá

Kapitola jedenáctá, část druhá

Barkarola pěny, část devátá