SAO od Yen Pressu

Ahoj,

jen připomínám, že dnes - 22. 4. 2014 - vyšla první kniha Sword Art Online v anglickém vydání od nakladatelství Yen Press.Další díl se chystá na srpen a třetí díl na prosinec (alespoň podle Amazonu). Pokud máte dostatečné znalosti angličtiny a možnost si knihu pořídit, neváhejte! Podpoříte tak Kawaharu :)První díl Accel Worldu (série od Kawahary, odehrávající se ve stejném světě jako Accel World, akorát o několik desítek let později) by měl vyjít v červenci tohoto roku.
File:Toaru Majutsu no Index Light Novel v01 cover.jpg
Zároveň Yen Press před několika dny oznámil, že má licenci na další novely - přesněji To Aru Majutsu no Index - Certain Magical Index (Baka-Tsuki), které se dočkalo anime o dvou sériích hlavního příběhu se stejným názvem (první a druhá) a dalšího anime o svou sériích, zaměřující se na postavu Misaky Mikoto - Toaru Kagaku no Railgun (první série a druhá). Index je knižní série o více jak třiceti knihách, vycházející už deset let.


DanMachi Vol 1 Cover.jpeg
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (zkráceně DanMachi) - Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Baka-Tsuki) je na druhou stranu poměrně nová novela a spíše neznámá. Bere si námět v severské mytologii.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Barkarola pěny, část sedmá

Barkarola pěny, část šestá

Barkarola pěny, část první

Barkarola pěny, část pátá